O nas

Hodowla  Z Pazurem*PL jest zarejestrowana  w Polskim Związku Felinologicznym (PZF), który jest członkiem World Cat Federation (WCF). Nasza hodowla mieści się w Rzeszowie, w województwie podkarpackim. Obecnie w naszej hodowli mamy kotki: Prima, , Arabell, Anelli , Ida, Dajana , Brysia , Naomi, Layla, Leti oraz trzy kocury: Talgat, Dajmond i Coco.  Wszystkie nasze koty są hodowane w naszym domu, zarówno dorosłe koty jak i kociaki otrzymują mnóstwo uwagi i są dobrze socjalizowane

 

. Nasze kocięta są sprawdzane, odrobaczone,  zaszczepione, wysterylizowane i wykastrowane, przed umieszczeniem w nowych domach. Nowi opiekunowie dostają wyprawkę. Kociaki naszą hodowlę mogą opuścić po 14 tygodniach. Wszystkie nasze kocięta, zwisłouche i prostouche, mają wspaniałą osobowość. W każdej chwili nowi właściciele mogą skontaktować się z Justyną, która zawsze chętnie pomoże i odpowie na nurtujące Was pytania.

 

O zdrowie wszystkich naszych kotów (tych malutkich i tych większych) dba Przychodnia Zalesie w Rzeszowie, dzięki której nasze koty i kocięta żyją i rosną zdrowo.