O nas

Hodowla  Z Pazurem*PL jest zarejestrowana  w Polskim Związku Felinologicznym (PZF), który jest członkiem World Cat Federation (WCF). Nasza hodowla mieści się w Rzeszowie, w województwie podkarpackim.  Wszystkie nasze koty są częscią naszego życia, zarówno dorosłe koty jak i kociaki otrzymują mnóstwo uwagi i są dobrze socjalizowane i kochane. Koty hodowlane są p;rzebadane zarówno na choroby zakażne jak i genetyczne .

 

Nasze kocięta przed opuszczeniem hodowli są odrobaczone,  zaszczepione oraz wykastrowane. Nowi opiekunowie dostają wyprawkę na pierwsze dni życia kociaka w nowym domku. Kociaki naszą hodowlę mogą opuścić po 14 tygodniach. Wszystkie nasze kocięta, zwisłouche i prostouche, mają wspaniałą osobowość -to jest dla nas bardzo ważne aby wnosiły szczęscie do nowego domku swoją osobolwością. W każdej chwili nowi właściciele mogą skontaktować się z Justyną, która zawsze chętnie pomoże i odpowie na nurtujące Was pytania.

 

O zdrowie wszystkich naszych kotów (tych malutkich i tych większych) dba Przychodnia Zalesie w Rzeszowie, dzięki której nasze koty i kocięta żyją i rosną zdrowo.