Wystawy

Często słyszymy pytania: po co jeździmy na wystawy, jak to wygląda, czy to w ogóle potrzebne.. Chcemy bardziej przybliżyć obraz wystaw kotów rasowych w tym artykule (do którego przeczytania serdecznie Was zapraszamy) 🙂

Nasza przygoda zaczęła się w grudniu 2017 roku. Nie sądziliśmy, że tak nas to wciągnie, że w ciągu roku będziemy na 7 wystawach! Chociaż do Warszawy blisko nie mamy… 🙂 Nie żałujemy, za każdym razem dowiadujemy się czegoś nowego, uczymy się- a przede wszystkim – poznajemy wspaniałych ludzi!

Od początku słyszeliśmy „wystawy to nudy”, „weźcie sobie coś do poczytania bo uśniecie”… Serio? Dzięki wspaniałym ludziom, którymi się otaczamy podczas wystawy, czas leci jak szalony! Wspólna pasja, zainteresowania..  Jeżeli coś nie wyjdzie- wspieramy się, przez cały rok. Mamy swoją „paczkę” dzięki której nigdy nie jest nudno (pozdrawiamy)! Ledwo co skończy się jedna, my już czekamy kiedy będzie następna i następna.. 🙂

Postanowiliśmy prowadzić w tym wpisie nasz „wystawowy” blog, dlatego niżej przedstawiamy Wam nasze sukcesy, od samego początku aż do teraz! Polecamy czytać od dołu 🙂

 

Wystawa 27-28 Sierpnia Wystawa Wrocław   Kleszczów PZF

Debiut naszej nowej kotki Dandy Koc Pol Tinker Bell 🙂 która w oba dni okazała się najlepszym długowłosym kociakiem na całej wystawie oraz zdobyła Best of Best II .

Talgat oraz Dajmond ukończyli tytuł Champion !

15.05.2022

Dolnoślaskie Targi Zoologiczne Animal Wroclave

Nasz Kocur Talgat zdobył 2 oceny excelent

2 miejsce w WCF Ring

oraz został najlepszym długowłolsym kocurem na wystawie 🙂

Nasz kocur Dajmond również zdobył 2 oceny excelent 🙂

 

————————————————————————————–


 

15-16 grudzień 2018

Warszawa, wystawa Międzynarodowa, PZF

Pierwsza wystawa w Polsce w systemie Double Judgement- nie mogło nas tam zabraknąć! Naszą hodowlę rezprezentowały Kotka Anelli, Kotka Arabell oraz Kotka Ida. Wszystkie ukończyły tytuł Champion oraz zebrały po jednym certyfikacie na tytuł International Champion!

Ida- dostała dwa razy nominację do Best in Show, zdobyła tytuł BOB V- Best of Best V (czyli została 5 najpiękniejszym kotem na całej wystawie), zajęła 4 miejsce w WCF Ring Adult oraz zdobyła tytuł BOS- Best Opposite Sex (czyli najlepszy kot z danej płci w danej kategorii).

Arabell- dostała nominację do Best in Show i zajęła 7 miejsce w WCF Ring Adult!


6-7 październik 2018

Pruszków, wystawa Międzynarodowa, PZF

Ponownie naszą hodowlę reprezentowały „złotka”, czyli Anelli i Arabell oraz piękna Ida, która była z nami od niedawna.Ida otrzymała dwie nominację do Best in Show. Nasza Bambi (Anelli) zajęła 10 miejsce w WCF Ring Kitty, dostała nominację do Best in Show oraz ponownie została wybrana KOTEM PUBLICZNOŚCI! Jej siostra Arabell także zachwyciła sędziów, dostała nominację do Best in Show i zdobyła nagrodę BOS- Best Oppostie Sex (najlepszy kot danej płci w danej kategorii).


9-10 czerwiec 2018

Radom, wystawa Międzynarodowa, IBSCC

Na tej wystawie swój debiut miały kotki Anelli i Arabell, dwie złote piękności oraz starszy i bardziej doświadczony Kocur Romeo, który na niej ukończył tytuł Champion. Działo się bardzo dużo!

Romeo- dostał nominację do Best in Show i zdobył 8 miejsce w WCF Ring Adult!

Anelli (Bambi)- nominacja do Best in Show, 8 miejsce w WCF Ring Kitten w pierwszy dzień i w drugi 5 miejsce w WCF Ring Kitten. Do tego została wybrana jako KOT PUBLICZNOŚCI, czyli wszyscy zwiedzający zagłosowali właśnie na nią!

Arabell (Dzik)- 2x nominacja do Best in Show, 4 miejsce w WCF Ring Kitten, BIS- czyli Best in Show (najlepszy kot w danej kategorii) oraz BOB I – czyli Best of Best I (najlepszy kot ze wszystkich kategorii!)


7-8 kwiecień 2018

Nadarzyn, wystawa Międzynarodowa, PZF

Na wystawie zawitał ponownie Kocur Romeo i Kocur Coco, który ukończył tytuł International Champion. Nasz Romeo zaczął wystawową przygodę i zbieranie certyfikatów, oraz otrzymał nominację do Best in Show!


17-18 marzec 2018

Legionowo, wystawa Światowa, SKR

Ponownie stolicę odwiedziliśmy z Kocurem Coco i Kotką Jasmin. Na tej wystawie Kotka Jasmin ukończyła tytuł International Champion!


13-14 stycznia 2018

Warszawa, wystawa Międzynarodowa, PZF

Naszą hodowlę reprezentują ponownie Kocur Coco oraz Kotka Jasmin. Na tej wystawie Kotka ukończyła tytuł Champion (i zaczęła zbierać certyfikaty na ICH), Kocur Coco dostał nominację do Best in Show! Nasza pierwsza, więc stres był ogromny!


9-10 grudnia 2017

Warszawa, wystawa Międzynarodowa, PZF

Nasza pierwsza wystawa, na której reprezentowali nas Kocur Coco, Kotka Jasmin oraz Kotka Bianca. Cała trójka rozpoczęła zbieranie certyfikatów na tytuł Champion. Nasza Bianca dostała nagrodę BIV- czyli najlepszy kot w kolorze!