LAUREN design – zabawki i legowiska

My, jako hodowla przerobiliśmy już setki (jak nie tysiące) legowisk dla naszych kotów. Niektóre nie „przeżyły” prania, ruchliwego miotu lub po prostu straciły wygląd po miesiącu używania.

Na szczęście trafiliśmy na budki i legowiska od Lauren Design.  Pierwszy raz spotkaliśmy się z tak szerokim wyborem kolorów i rozmiarów legowisk. Tkaniny, z których są wykonane legowiska są miękkie, jednak bardzo trwałe. Co dla nas ważne- posiadają antypoślizgową matę na spodzie, co przy ruchliwych kotach jest bardzo ważne, ze względu na ich bezpieczeństwo.
Legowiska możemy prać ręcznie, po praniu nic złego się z nimi nie dzieje (praliśmy już kilka razy, i nadal wyglądają jak nowe).

Budka Bella (link) najbardziej przypadła do gustu kotce Arabell, która wraz z dwutygodniową córeczką Naomi, najchętniej w ogóle nie wychodziłaby z niej (gdyby nie fakt, że czasem pasuje coś zjeść). Materiał jest gruby i solidny- nawet po „ataku” cioci na dach budki – nie ugiął się nawet na milimetr.

Z kolei legowisko Daisy (link) bardzo spodobało się maluchom. Dzięki wstążeczce, możemy ustawić rozmiar, jaki nam pasuje- co w naszej sytuacji jest bardzo przydatne i funkcjonalne- maluchy leżały z mamą w cieplutkim „koszyczku”- w momencie, kiedy kociaki urosły- po prostu nie zaciągaliśmy wstążeczki i używaliśmy jej po prostu jako maty.
Co ważne- obie strony legowiska możemy używać!

Budki i legowiska są u nas używane już od 3 miesięcy, codziennie. Przez maluchy, starsze kociaki i koty dorosłe. Nadal wyglądają jak nowe 🙂

Polecamy każdemu, kto szuka odpowiedniego legowiska dla swojego pupila!

Zapraszamy na stronę internetową – KLIK!

Na Facebooka- KLIK!

Poniżej kilka zdjęć od nas.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

71 − 70 =