MYANIMALY – Tipi i łóżeczko dla kotów

Jak wiecie, uwielbiamy gadżety dla kotów – z przyjemnością testujemy i kupujemy nowe przedmioty, które pojawią się na rynku 🙂

Ostatnio naszą uwagę przyciągnął sklep https://animaly.com.pl/  

Ich legowiska są nie tylko wygodne dla kota,  ale to także dobrze zaprojektowane, domowe gadżety, które są również ozdobą wnętrz 🙂

Jak sami o sobie piszą:

 Dobro zwierząt jest naszym najwyższym priorytetem, dlatego też szczególną uwagę w procesie produkcyjnym skupiamy na jakości produktów – Dzięki temu nasze produkty wykonywane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów.

Wchodząc na ich stronę, zobaczymy nie tylko legowiska czy maty dla kotów ( i psów), ale również nowoczesne, niespotykane przedmioty, takie jak tipi czy łóżko domek,  ale również  akcesoria do pielęgnacji naszych milusińskich.

Dla nas tipi i stołek okazały się strzałem w 10!

NAMIOT TIPI 

To zdecydowanie najlepszy wybór dla kotów, które uwielbiają spać i odpoczywać w czymś zamkniętym. Na stronie znajdziecie kilka rozmiarów i kolorów poduszek. My wybraliśmy poduszkę w kolorze ECRU. Namiot spodobał się nie tylko starszym kotom, ale również maluchom! Uwielbiają po nim skakać i szaleć. A dzięki solidnemu wykonaniu – tipi się nie zapada, więc zabawa jest jak najbardziej bezpieczna.

STOŁEK

Nasze koty uwielbiają na nim spać! Solidne, lekkie, ale przede wszystkim niezwykle urocze i niespotykane legowisko. Miękka poduszka zapewnia kotu wygodne miejsce do spania i relaksu. Klasyczny design na pewno wkomponuje się w każde wnętrze!

ZAPRASZAMY DO OBSERWOWANIA – facebook

STRONA INTERNETOWA – klik!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

52 + = 55