Toppery Ayla -dosmaczacz

Toppery Ayla

Większość kociarzy często ma problem z wprowadzeniem karm bytowych czy po prostu ma kota niejadka, co w takich przypadkach robić? To pytanie jest mi chyba najczęściej zadawane w wiadomościach prywatnych. Dlatego bardzo ucieszyłam się kiedy w Plebiscycie Sfinksy do testów otrzymaliśmy Toppery Ayla – wcześniej mieliśmy z nimi do czynienia ale teraz dostaliśmy pełną game smaków:

– toppery z piersi kurczaka

-toppery z piersi indyka

-toppery z uda indyka

-toppery z wątróbki kurzej

– toppery z piersi kaczki ze skórą

Jak widać gama smaków jest szeroka- jedne są bardziej zmielone inne mają większe kawałki.

Na punkcie tych topperów bzika ma nasza Queen Lady do tego stopnia, że kiedy zostawię na wierzchu opakowanie to potrafi nawet rozerwać folię byleby dostać się do środka 😉

 

Jest do świetny sposób dosmaczania posiłków naszych wybrednych kotów zarówno jeśli nie chcą czegoś jeść jak również dla urozmaicenia ich posiłków. U nas świetnie się sprawdziły te toppery i na pewno zostaną z nami na dłużej bo mam koty wybredne a dzięki tym dosmaczaczom zjedzą karmy których do tej pory nie chciały nawet tknąć.

Sam skład to 100% mięsa więc czy może być lepie? Może – jakość mięsa użyta jest jakości Human Grade. Jedno opakowanie zawiera 28g i przy jednym kocie na pewno wystarczy na dłużej .

 

Podsumowując jest to totalny Hit i polecamy wszystkich serdecznie J nasza ocena to 10/10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + 4 =