Smoothie oraz musy Dukas- BubaPet

W ramach sfinksów plebiscyt nasze koty mają okazje testować bardzo ciekawe produkty- tym razem są to bardzo smaczne musy oraz smoothie dla kotów- które mogą być super dodatkami do kociej diety latem kiedy jest gorąco a koty zbyt mało piją.

 

Jesli chodzi o mus jest w bardzo wygodnej tubce- możemy go podawać zarówno prosto z opakowania jak również z miseczki.

  • kremowe połączenie mięsa i owoców morza
  • 100% naturalnych składników
  • bez sztucznych aromatów i barwników

przykładowy skład:

29% filet z piersi kurczaka, mięczaki skorupiaki (18% krewetki), 5% wywar z kurczaka, skrobia ziemniaczana, olej rzepakowy, minerały.

Naszym kotom bardzo mus smakował – wszystkie tubki które otrzymaliśmy do testów wykorzystaliśmy w ciągu jednego dnia dając spróbować wszystkim naszym kotom i dosłownie wszystkim bardzo smakowało.

Jeśli chodzi o smoothie – to uważam to są super przekąskę i dodatkowe nawodnienie dla naszych podopiecznych 🙂

w jednym opakowaniu znajdziemy 4 małe saszetki po 30g i uważam, że jest to idealna ilość produktu na jednego kota .

  • niskotłuszczowa, monobiałkowa receptura
  • 100% naturalnych składników
  • bez sztucznych aromatów i barwników
  • zdrowa, niskokaloryczna przekąska między posiłkami

Jeśli Wasze koty mało piją wody uważam, że jest to bardzo fajny dodatek do kociej diety . Naszym kotom bardzo posmakował taki rodzaj przysmaków i wręcz wylizywały talerz do czysta a to mówi samo za siebie 🙂

W paczce znaleźliśmy jeszcze niespodziankę w postaci pysznych smaczków filecików oraz zabawek dla naszych kotów.

Fileciki naszym kotom również posmakowały- chyba najbardziej maluchom, które wręcz zaczęły na siebie warczeć po otwarciu opakowania ponieważ każdy chciał spróbować pierwszy.

Jest to smaczna i zdrowa przekąska ponieważ to aż 100% mięsa gotowanego. Więc sam skład produktu mówi sam za siebie 🙂

 

Kolejnym produktem niespodzianką były Mini Steaks- na początku nasze koty nie ogarniały tych smaczków i byłam bardzo zdziwiona, ale po chwili Naomi załapała , że jest to do jedzenia i zjadła ze smakiem. mogę powiedzieć, że jeśli chodzi o ten produkt to w naszym domu miał swoich zwolenników które zjadały je ze smakiem ale niektóre koty w ogóle nie chciały go spróbować. Więc musi znaleźć się  koci smakosz który lubi takie formy smakołyków.

Ostatni produkt o którym warto wspomnieć to pluszowe zabawki ZippyPaws z kocimiętką – nasze koty aby dorwać się do tych zabawek rozwaliły cały karton. Największą zabawę miały nasze maluszki – szalały cały dzień.  Największą popularnością cieszyły się marchewka oraz muchomor 🙂 już pierwszego dnia kociaki prawie wykończyły te zabawki.

Dziękujemy za testy BubaPet 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 + 1 =