The Miss Cat piłeczki Wool Wool

Dziś napiszemy Wam coś o produkcie który już nasze koty znają i kochają.

Mianowicie mowa tu o piłeczkach Wool Wool które w naszym domu są wręcz rozchwytywane i bardzo szybko gubione ponieważ jak już zacznie się zabawa to koty biegają z piłeczkami po całym domu i dokazują .

Piłeczki dostaliśmy w 3 rodzajach : zwykłą kuleczkę, kuleczkę z piórkami oraz kuleczkę z rzemykami. Nasze koty bawią się każdym rodzajem, ale zauważyłam , że te z rzemykami czy piórkami wygodniej im się nosi.

Wiecie, że ten produkt wykonywany jest ręcznie  z naturalnej wełny merynosa- aż sobie sprawdziłam jak wygląda to zwierze i dla mnie to taki ala nasz baran. A dlaczego ta wełna jest taka wyjątkowa? ponieważ te zwierzęta przystosowane są do życia w bardzo trudnych warunkach ich okrywa  jest gęsta, ale jej włókna są bardzo cienkie i delikatne. Runo tych owiec doskonale chroni zarówno przed niskimi temperaturami, jak i nie powoduje dyskomfortu w trakcie upałów. Latem wełna merino oddycha i nie dopuszcza do przegrzania organizmu owiec, a zimą grzeje, chroniąc przed niskimi temperaturami, śniegiem i deszczem.

Oczywiście do środka tych wełnianych kuleczek jest dodana szczypta waleriany i kocimiętki i to daje ten fantastyczny efekt.

Piłeczki zapakowane są w woreczek w którym znajduje się zapas waleriany i kocimiętki na później, więc po zabawie wystarczy włożyć piłeczki do ich opakowania wtedy zawsze  będą pięknie i intensywnie pachnieć i zachęcać nasze koty do większej aktywności i zabawy.

Dodatkowo tak od siebie jeszcze dodam, iż po prostu te kuleczki bardzo wizualnie mi się podobają i mają to coś w sobie nie do podrobienia 🙂

oczywiście możecie wybrać sobie jakie kuleczki chcecie oraz kolory 🙂

https://themisscat.pl/product-category/dla-kota/zabawa/myszki-i-pileczki/page/3/

Dziękujemy za super testy The Miss Cat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 + 3 =