liofilizowane smaczki Cat`s Love – premium4animals

Każdy właściciel kota uwielbia go rozpieszczać prawda? Nie muszę czekać na odpowiedz bo ją znam 🙂 Moje koty często jadają lepiej ode mnie, a na pewno nie jadam tak często krewetek tak jak one. Krewetkowym potworem w naszym domu jest Naomi- ona je po prostu uwielbia i sama potrafi zjeść całe opakowanie gdybym tylko go nie schowała.

Całe szczęście, że w ramach Sfinksów Plebiscyt mieliśmy okazję przetestować liofilizowane smakołyki od firmy Cat`s Love, które kupicie w sklepie  premium4animals.pl z rabatem -15% na hasło zpazurem.

Do testów otrzymaliśmy takie smaki jak –krewetki grenlandzkie, filet z łososia, krewetki królewskie, wołowina oraz filet z piersi kurczaka.

Wszystkie te smakołyki znikały u nas w mgnieniu oka- a ja z miłą chęcią im nie żałowałam ponieważ jest to jedna z najzdrowszych kocich przekąsek- skład to 100% mięsa poddane liofilizacji więc mięso zachowuje wszystkie minerały i witaminy. Oczywiście smaczki są bez dodatku cukru, sztucznych aromatów i wzmacniaczy smaku.

Nasze koty po raz kolejny są zadowolone, iż miały okazje testować kolejny świetny produkt firmy Cat`s love i nie mogą dać innej opinii niż idealną ponieważ z testów nie zostało nam zupełnie nic po bardzo krótkim czasie 🙂 kolejne smaczne testy za nami i serdecznie polecamy a nasze koty przybijają piątkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 65 = 66