saszetki Cat’s Love – Premium4animals

Przybywamy do Was ze smakowitą  recenzją karmy w saszetkach Cat”s Love która możecie dostać w sklepie https://premium4animals.pl/ z rabatem -15% na hasło zpazurem.

Na samym początku warto wspomnieć, że karma jest pełnoporcjowa i może być podstawą kociej diety – a co najważniejsze użyte mięso w tej karmie jest ekologiczne zalane przepyszną galaretką.

Karma jest w 3 smakach dla kotów dorosłych oraz znajdziemy również karmę dla juniorów – my mieliśmy okazję testować wszystkie smaki- nasze koty uwielbiają wersję kitty oraz oczywiście kurczaka, ale nasze gwiazdy Tinker Bell i Queen Lady zajadają się wołowiną J także dla każdego coś dobrego 🙂

 

Karma jest oczywiście uzupełniona o niezbędne dla kotów dodatki jak tauryna i witaminy oraz kwasy tłuszczowe omega 3 i 6.

Nie zawiera sztucznych barwników i wzmacniaczy smaku, cukru, konserwantów, zbóż, glutenu, laktozy.

Jeśli chodzi o rezultaty naszych testów to jesteśmy karmą zachwyceni zarówno jeśli chodzi o jakość , smakowitość i brak problemów brzuszkowych u naszych kotów.

Każdy właściciel chce dać swojemu kotu wszystko co najlepsze- więc koniecznie musicie przetestować tą karmę. Nasze koty oceniają ją na 10/10 i serdecznie dziękują firmie za możliwość testowania tak dobrego produktu, który zostanie na pewno z nami na dłużej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 23 = 32